Pieslēgties
 

E-pasts:

Parole:



Aizmirsi Paroli?



Ģimenes profils

Vārds: Tachelle
Uzvārds: Redzams tikai VIP lietotājiem!

Pēdējo reizi labots: 2018-05-24
Reģistrējies: 2018-05-16

Ģimenes locekļu vārdi. Bērna tēva un mātes vārdi:

Pilsēta/Rajons: Rīgas rajons
Vieta precīzāk : Baltezers
Dzimtā valoda: Angļu

Darba laiks

Cik dienas nedēļā?: 5
Cik stundas dienā?: 8
Maksa par stundu: 0 Eur

Kontakti

Kontakti redzami tikai VIP lietotājiem!

Vispārīgās prasības

Vai ģimenē kāds smēķē?
Vai ir mājdzīvnieki?
Vai auklei nepieciešams pirmās palīdzības sertifikāts?
Vai auklei nepieciešama autovadītāja apliecība?
Vai auklei būs jagatavo ēst?
Vai auklei būs jāuzkopj māja?

Papildus informācija

Ģimenes apraksts:
Hello! We are a diplomatic family residing in Latvia for only 3 years. We very much look forward to learning this beautiful country! We are mom, dad, 8 year old daughter and 10 year old Labrador! Young, energetic family. Child is positive, friendly, and pleasant. She loves doing crafts, artwork, and spending time outdoors. We would love to spend the whole summer together, but unfortunately mom and dad fo not have enough vacation days! We are looking for someone to help look after our daughter weekdays during the summer months. We are also looking for occasional babysitting in the evening.

Aukles pienākumi (tipiskas dienas apraksts):
Play games, do crafts, artwork, play outside. Prepare small lunch and snacks - make sure she is fed and is safe. Tidy up after playing/eating.
Go on occasional excursions - in the forest, cycling, to parks/museums/zoo either by bus or by car.

Īpašie piedāvājumi auklei:


Mājas apraksts:
We are in a lovely house between the forest and lake in Baltezers - plenty of opportunity for outdoor activities. House has a large fenced yard and forest/beach access just outside of the gate. We have a trampoline, driveway, and large open space inside the house. Everything that is needed to have fun activities! Cycling paths are close by. Bus stop is short walk.

Komentāri:
Hourly pay to be negotiated.

Status: Meklēju aukli





 
 
sākums   ::   aukles   ::   ģimenes   ::   aktīvākie   ::   e-aukle  ::   reklāma   ::   noteikumi
 
 
Copyright © 2006 - 2018, e-aukle.lv     Izstrādāja: SmartSoft

 
Top.LV