Ģimenes profils

Vārds: Liva
Uzvārds: Redzams tikai VIP lietotājiem!

Vieta

Pilsēta/Rajons: Rīgas rajons
Vieta precīzāk: Jūrmala, Melluži

Darba laiks un atalgojums:

Cik dienas nedēļā: 5 dienas
Cik stundas dienā: 8 h

Apraksts

Ģimenes apraksts:
Ģimenē esam Māra (5men), kurai no 2019.g rudens būs nepieciešama auklīte kamēr mamma Līva būs darbā. Tētis Mārtiņš strādā tādā nozarē, kur varētu gan būt pa dienu mājās, gan visu dienu, vai pat nedēļas, vai mēnešus prom no mājām - atkarīgs no projekta (gada beigās visdrīzāk nebūs mājās ilgāku laiku). Lielā māsa Marta (11gadi) šad tad arī paliek pie mums, bet pārsvarā dzīvo pie savas mammas.

Aukles pienākumi (tipiskas dienas apraksts):
Auklītei būtu no rīta ap 8iem jābūt pie mums. Būs jāņemas ar mazo Māru, jāmāca viņai jaunas lietas un jābūt mīļai. Jāuztaisa bēbim ēst, jāiet ar viņu pastaigāties gar jūru. Māja nebūtu jātīra, bet būtu aiz Māras varoņdarbiem jāsavāc.

Piedāvājums auklei:
Varam piedāvāt pavadīt laiku lieliskā kompānijā, svaigā gaisā. :) varam arī mēģināt palīdzēt noformēt dokumentus, kaut arī iepriekšējas pieredzes pašiem nav.

Mājas apraksts:
Dzīvojam Mellužos, privātmājas otrajā stāvā. Ir liels dārzs, jūra 7min attālumā.

Komentāri:
Mēs vēlētos Māru ar auklīti iepazīstināt pamazām - tādēļ būtu lieliski, ja varētu septembrī/oktobrī sarunāt laiku pieskatīšanai uz dažām stundām, lai Māra pierod un jūtas labi. Novembrī-decembrī Līva sāk darbu uz pus slodzi, bet vēl līdz galam nezinām, vai jau no novembra būs nepieciešama auklite uz pilnu slodzi, vai tikai no 2020.g janvāra. Mēs būtu priecīgi arī par aukliti, kas runā krieviski, vai citā svešvalodā!

Papildus informācija

Dzimtā valoda: Latviešu
Vai ģimenē kāds smēķē?
Vai mājās ir mājdzīvnieki?
Vai auklei nepieciešams pirmās palīdzības sertifikāts?
Vai auklei nepieciešama autovadītāja apliecība?
Vai auklei būs jāgatavo ēst?
Vai auklei būs jāuzkopj māja?

Kontakti

Kontakti redzami tikai VIP lietotājiem!

Pēdējo reizi manīts: 2019-07-17
Status: Meklēju aukli.