Aukles profilsVārds: Elīna
Uzvārds: Redzams tikai VIP lietotājiem!
Dzimums: Sieviete
Vecums: 37
Dzimtā valoda:
Ir reģistrējusies auklīšu reģistrā!

Vieta

Pilsēta/Rajons: Rīgas rajons
Vieta precīzāk: Sigulda, Līgatne

Atalgojums

Vēlamā maksa par stundu: 5 Eur

Apraksts

Par sevi:
Esmu sirsnīga un radoša mīļauklīte, kas interesantos un vērtīgos veidos bērniem palīdz izzināt pasauli un dalās dzīvespriekā, sirds siltumā. Auklītes darbs ir mana sirdslieta un palīdzot augt maziem brīnumiem, es rodu īpašu gandarījumu un piepildījumu. Man piemīt augsta atbildības izjūta un pret bērniem izturos ar lielu iejūtību, cienot viņu individualitāti. Atbilstoši bērna vecumam, raksturam un vajadzībām piemeklēju viņam noderīgākās aktivitātes (radoši rokdarbi, pastaigas un rotaļas svaigā gaisā, dabas vērošana, eksperimenti, sarunas par dzīvi u.c.).

Pieredze darbā ar bērniem:
Pēdējos 7 gadus regulāri esmu piedalījusies piedzīvojumos un pasaules izzināšanā, darbojoties vairākās ģimenēs, kā arī bērnu dārzā "Marijas Bērnu māja" un palīdzot bērnu centrā "Dardedze". Šai laikā esmu uzkrājusi interesantu un noderīgu pieredzi ar dažāda vecuma bērniem, pārsvarā no 1.5 -8 gadu vecumam. Un turpinu paplašināt savas zinības, lasot attiecīgu literatūru.

Izglītība:
Esmu apmeklējusi ļoti noderīgus auklīšu kursus. Tāpat man ir gan grafikas dizaina (LU), gan humanitārā augstākā izglītība (LKA). Savukārt, parādoties interesei par bērniem, regulāri esmu veltījusi un turpinu ieguldīt laiku izglītojošu rakstu un grāmatu lasīšanai par dažādām tēmām saistībā ar bērniem. Daudz vērtīgu zināšanu esmu saņēmusi pieredzes apmaiņā ar vecākiem un bērnu dārza audzinātājām.

Brīvā laika pavadīšanas veidi (Hobiji):
Radoši rokdarbi - zīmēšana, īpašas papīrlietas, dāvanu veidošana, dejošana,piedzīvojumi dabā, sportošana svaigā gaisā; zaļo un "do it yourself" prasmju izkopšana; koncertu un izstāžu apmeklēšana; grāmatas, kas paplašina redzesloku, joga, meditācija.

Īpašie talanti:
Dažādas radošas nodarbes (zīmēšana, rokdarbi u.c.), piedzīvojumu, brīnumu un svētku ienešana ikdienā :)

Kāpēc gribu strādāt par aukli:
Jo auklītes darbs ir mana sirdslieta un palīdzot augt maziem brīnumiem, es rodu ļoti īpašu gandarījumu un sirds piepildījumu :)

Var strādāt: Pilnu darba dienu nedēļu
Smēķē:
Var strādāt ģimenē kurā ir mājdzīvnieki:
Pirmās palīdzības sertifikāts: Ir
Autovadītāja apliecība: Nav
Var gatavot ēst:
Var uzkopt māju:
Pieejams/-a jebkurā laikā (24/7):

Kontakti

Kontakti redzami tikai VIP lietotājiem!

Pēdējo reizi manīts: 2021-06-27
Status: Meklēju darbu