Aukles profilsVārds: Amanda
Uzvārds: Redzams tikai VIP lietotājiem!
Dzimums: Sieviete
Vecums: 19
Dzimtā valoda:
Ir reģistrējusies auklīšu reģistrā!

Vieta

Pilsēta/Rajons: Rīga
Vieta precīzāk: Dzīvoju purvciemā, bet viegli un ātri nokļūt blakus esošajos rajonos, kā piem. Mežciems, Pļavnieki, Teika.

Apraksts

Par sevi:
Esmu enerģiska, atraktīva, draudzīga un atbildīga meitene. Beidzu vidusskolu un paņēmu brīvu gadu, tāpēc ir brīvs laiks, kuru izmantot produktīvi. Pati strādāju jau kopš 14 gadu vecuma, esmu strādājusi dažādās sfērās, diez gan plaša pieredze, esmu nodarbināta visu laiku. Man ļoti patīk bērni un ir bijusi pieredze strādājot privāti par aukli un Sociālā dienesta dienas centrā ar bērniem, nodarbinot, barojot un pieskatot tos. Man pašai ir jaunāks brālis, kuru man konstanti vajag pieskatīt, un, kad viņš gāja bērnu dārzā, vedu viņu uz turieni, un pēc tam savācu, lai vestu uz mājām, gatavoju ēst, pieskatīju, kamēr vecāki strādāja līdz vēlam vakaram. Vēl viens pluss ir tāds, ka strādāju jau pusgadu ēdināšanā, kas nozīmē, ka ēdiena pagatavošana man nav sveša.

Pieredze darbā ar bērniem:
Kā jau minēju, Dienas centrs un pieredze ar mazo brāli. Veselu gadu arī strādāju par aukli 3 gadīgam puikam. Esmu pieskatījusi arī draudzenes mazo brālīti. Vēl interesants, smieklīgs fakts ir tāds, ka kad es ciemojos pie kādas paziņas vai draudzenes, man parasti uzreiz uzklūp bērni un beigu beigās, sanāk vairāk laika pavadīt ar viņiem, nekā ar tiem, pie kuriem ciemojos.

Atsauksmes:
Atsauksmes redzamas tikai VIP lietotājiem!

Izglītība:
Iegūta vidējā izglītība Franču licejā.

Brīvā laika pavadīšanas veidi (Hobiji):
Man ļoti patīk sports, mūzika un ēst gatavošana. Spēlēju ukuleli un basketbolu. Franču valoda.

Īpašie talanti:
Es ātri adaptējos jaunā vidē.

Kāpēc gribu strādāt par aukli:
Kā jau minēju, esmu ļoti atbildīga un ļoti patīk bērni, kā arī ir bijusi pieredze. Par samaksu varam vienoties, skatoties pēc pienākumiem un pārējā.

Var strādāt: Pilnu darba dienu nedēļu
Smēķē:
Var strādāt ģimenē kurā ir mājdzīvnieki:
Pirmās palīdzības sertifikāts: Ir
Autovadītāja apliecība: Nav
Var gatavot ēst:
Var uzkopt māju:
Pieejams/-a jebkurā laikā (24/7):

Kontakti

Kontakti redzami tikai VIP lietotājiem!

Pēdējo reizi manīts: 2020-11-12
Status: Meklēju darbu