Ģimenes profils

Vārds: Ilze
Uzvārds: Redzams tikai VIP lietotājiem!

Vieta

Pilsēta/Rajons: Rīga
Vieta precīzāk: Dārzciems

Darba laiks un atalgojums:

Cik dienas nedēļā: 5 dienas
Cik stundas dienā: 4 h
Maksa par stundu: 3 Eur

Apraksts

Ģimenes apraksts:
Labdien! Meklēju aukli meitenītei (1,8 gadi), sākot ar šā gada 16.augustu. Darba laiks: darba dienās no plkst. 09.00 - 13.00. Pieskatīšana notiks Rīgā, Dārzciema rajonā, dzīvoklī vecmāmiņas klātbūtnē, kas parūpēsies par mazmeitas barošanu un aukles cienāšanu ar tēju/kafiju. Vēlamās prasības: vecums no 25 - 45 gadi, vēlami pabeigti auklīšu kursi un zināšanas par pirmo neatliekamo palīdzību, vēlams izstrādāts dienas plāns (kādas nodarbības, izklaides tiks piedāvātas), vēlama pieredze bērnu auklēšanā ne mazāk par 5 gadiem, vēlams - vakcinēta pret Covid-19, nesmēķē, nelieto narkotiskās vielas un alkoholu (darba pienākumus pildot). Papildus rūpes - bērna barošana un gulēt likšana, uzkopšana, gatavošana u.c. darbi nav plānoti.


Aukles pienākumi (tipiskas dienas apraksts):
Uzraudzīt bērnu no drošības viedokļa, vēlamas kādas izzinošās un attīstošās nodarbības, vēlams iemācīt bērnam iet uz podiņa (nepieciešamības gadījuma - mainīt pamperi), attīstīt bērna valodu, iziet pastaigāties.

Komentāri:
Lūgums savu cv un motivācijas vēstuli sūtīt man uz e-pastu: ilzitevm44gmail.com, lai varam izrunāt klātienē visus nepieciešamos jautājumus.

Papildus informācija

Dzimtā valoda:
Vai ģimenē kāds smēķē?
Vai mājās ir mājdzīvnieki?
Vai auklei nepieciešams pirmās palīdzības sertifikāts?
Vai auklei nepieciešama autovadītāja apliecība?
Vai auklei būs jāgatavo ēst?
Vai auklei būs jāuzkopj māja?

Kontakti

Kontakti redzami tikai VIP lietotājiem!

Pēdējo reizi manīts: 2021-06-03
Status: Meklēju aukli.